Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > 1208P501
1208P501
1208P501
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1208P501 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1208P501
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Product parameter
Αριθμός μέρος 1208P501 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4669 pcs Φύλλο δεδομένων 1208,1211 Series Wirewound Trimmer
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.264" x 0.165" Face x 0.748" L (6.70mm x 4.20mm x 19.00mm) Σειρά 1208
Resistive Υλικό Wirewound Λειτουργία του πίνακα 500 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tube
Αριθμό των στροφών 16 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 16 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment