Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > 1208P500
1208P500
1208P500
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1208P500 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1208P500
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Product parameter
Αριθμός μέρος 1208P500 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5674 pcs Φύλλο δεδομένων 1208,1211 Series Wirewound Trimmer
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.264" x 0.165" Face x 0.748" L (6.70mm x 4.20mm x 19.00mm) Σειρά 1208
Resistive Υλικό Wirewound Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tube
Αριθμό των στροφών 16 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 16 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment
Σχετικά προϊόντα
1209-062 NT Image
  • Μέρος#:1209-062 NT
  • Κατασκευαστές:Bivar, Inc.
  • Περιγραφή:INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT