Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > 1208P202
1208P202
1208P202
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1208P202 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1208P202
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Product parameter
Αριθμός μέρος 1208P202 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4209 pcs Φύλλο δεδομένων 1208,1211 Series Wirewound Trimmer
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.264" x 0.165" Face x 0.748" L (6.70mm x 4.20mm x 19.00mm) Σειρά 1208
Resistive Υλικό Wirewound Λειτουργία του πίνακα 2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tube
Αριθμό των στροφών 16 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 2 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 16 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment