Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > 1208P201
1208P201
1208P201
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1208P201 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1208P201
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 1208P201 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4934 pcs Φύλλο δεδομένων 1208,1211 Series Wirewound Trimmer
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.264" x 0.165" Face x 0.748" L (6.70mm x 4.20mm x 19.00mm) Σειρά 1208
Resistive Υλικό Wirewound Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tube
Αριθμό των στροφών 16 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 16 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1208995
  • Κατασκευαστές:Phoenix Contact
  • Περιγραφή:TOOL REPLACEMENT CNTR SUPPORT
  • Σε απόθεμα:310
1208982 Image
  • Μέρος#:1208982
  • Περιγραφή:FERRULES LENGTH 14 MM RED