Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCMAM62SF225
DCMAM62SF225
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCMAM62SF225 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCMAM62SF225
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Product parameter
Αριθμός μέρος DCMAM62SF225 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1007 pcs Φύλλο δεδομένων DCMAM62SF225
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) High Density Shell Υλικό, Finish Stainless Steel
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDCMAM62SF225 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 62
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A