Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub, D-σχήματος - θήκες > DCMAM62SNMF0
DCMAM62SNMF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCMAM62SNMF0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCMAM62SNMF0
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 62 F CRIMP HD G50 NM CAD
Product parameter
Αριθμός μέρος DCMAM62SNMF0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 62 F CRIMP HD G50 NM CAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1130 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) High Density
Shell Υλικό, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Shell Τέλος Πάχος -
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 62 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position