Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub, D-σχήματος - θήκες > DCMAMD37SF0
DCMAMD37SF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCMAMD37SF0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCMAMD37SF0
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 37 F CRIMP F0 FLO G50 ZI
Product parameter
Αριθμός μέρος DCMAMD37SF0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 37 F CRIMP F0 FLO G50 ZI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3628 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C)
Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Σειρά 24308-Style, D*MAM
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 37
Σημείωση Contacts Not Included Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Επικοινωνία Τύπος Signal