Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCMAM62SA101
DCMAM62SA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCMAM62SA101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCMAM62SA101
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Product parameter
Αριθμός μέρος DCMAM62SA101 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1057 pcs Φύλλο δεδομένων DCMAM62SA101
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDCMAM62SA101 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 62
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A