Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCMAM62SA197
DCMAM62SA197
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCMAM62SA197 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCMAM62SA197
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Product parameter
Αριθμός μέρος DCMAM62SA197 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1262 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 62 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A