Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5500-333J
5500-333J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5500-333J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5500-333J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 5.96A 28 MOHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 5500-333J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 5.96A 28 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22746 pcs Φύλλο δεδομένων 5500(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5500 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5500-333J 200 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 33µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.520" (13.21mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Inductor 5.96A 28 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 28 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.96A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.04A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:5500-275J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7MH 680MA 2.13 OHM
  • Σε απόθεμα:20485
  • Μέρος#:5500-392K
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 11.91A 7 MOHM
  • Μέρος#:5500-336K
  • Περιγραφή:FIXED IND 33MH 200MA 25.7 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3MH 630MA 2.53 OHM
  • Μέρος#:5500-392J
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 5.66A 31 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 1.97A 257 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 27MH 210MA 22.7 OHM