Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5500-274J
5500-274J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5500-274J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5500-274J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270UH 2.1A 226 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5500-274J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270UH 2.1A 226 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 18771 pcs Φύλλο δεδομένων 5500(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5500 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5500-274J 200 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 270µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.520" (13.21mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 270µH Unshielded Inductor 2.1A 226 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 226 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.07A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:5500-225K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2MH 750MA 1.76 OHM
  • Σε απόθεμα:22794
  • Μέρος#:5500-226K
  • Περιγραφή:FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD