Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5500-226J
5500-226J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5500-226J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5500-226J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5500-226J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22491 pcs Φύλλο δεδομένων 5500(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5500 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5500-226J 200 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 22mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.520" (13.21mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 22mH Unshielded Inductor 230mA 18 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 18 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 230mA Τρέχουσες - Κορεσμός 120mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:5500-275K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7MH 680MA 2.13 OHM
  • Σε απόθεμα:23004
  • Μέρος#:5500-223J
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
  • Μέρος#:5500-223K
  • Περιγραφή:FIXED IND 18MH 260MA 14.8 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 2.1A 226 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 2.48A 162 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 27MH 210MA 22.7 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 6.3A 25 MOHM SMD