Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5500-334J
5500-334J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5500-334J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5500-334J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330UH 1.97A 257 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 5500-334J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330UH 1.97A 257 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20783 pcs Φύλλο δεδομένων 5500(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5500 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5500-334J 200 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.520" (13.21mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Inductor 1.97A 257 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 257 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.97A Τρέχουσες - Κορεσμός 960mA