Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4564-183J
4564-183J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4564-183J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4564-183J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18MH 30MA 60 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4564-183J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18MH 30MA 60 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23279 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4564 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 100 @ 79.6kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4564-183J 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 79.6kHz Επαγωγή 18mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 300kHz
Λεπτομερής περιγραφή 18mH Unshielded Inductor 30mA 60 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 60 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 30mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
4564-151K Image
  • Μέρος#:4564-151K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 200MA 2 OHM TH
  • Σε απόθεμα:33358
  • Μέρος#:4564-272J
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7MH 100MA 13 OHM TH
  • Μέρος#:4564-223K
  • Περιγραφή:FIXED IND 22MH 30MA 80 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2MH 100MA 13 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 200MA 3 OHM TH
  • Μέρος#:4564-151J
  • Περιγραφή:FIXED IND 15MH 40MA 60 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8MH 100MA 9 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 200MA 3 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH