Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4564-181J
4564-181J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4564-181J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4564-181J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4564-181J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23906 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4564 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 80 @ 796kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4564-181J 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 180µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180µH Unshielded Inductor 200mA 3 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4564-153J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 15MH 40MA 60 OHM TH
  • Σε απόθεμα:27955
4564-151K Image
  • Μέρος#:4564-151K
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 200MA 2 OHM TH
  • Μέρος#:4564-222J
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2MH 100MA 13 OHM TH
  • Μέρος#:4564-183K
  • Περιγραφή:FIXED IND 18MH 30MA 60 OHM TH