Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4564-153J
4564-153J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4564-153J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4564-153J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15MH 40MA 60 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4564-153J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15MH 40MA 60 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 27955 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4564 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 100 @ 79.6kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4564-153J 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 79.6kHz Επαγωγή 15mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 400kHz
Λεπτομερής περιγραφή 15mH Unshielded Inductor 40mA 60 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 60 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 40mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4564-182J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8MH 100MA 9 OHM TH
  • Σε απόθεμα:28053
  • Μέρος#:4564-123J
  • Περιγραφή:FIXED IND 12MH 40MA 40 OHM TH
  • Μέρος#:4564-182K
  • Μέρος#:4564-221K
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 200MA 3 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5MH 150MA 9 OHM TH