Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4564-223J
4564-223J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4564-223J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4564-223J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22MH 30MA 80 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4564-223J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22MH 30MA 80 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 27959 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4564 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 100 @ 79.6kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4564-223J 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 79.6kHz Επαγωγή 22mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 300kHz
Λεπτομερής περιγραφή 22mH Unshielded Inductor 30mA 80 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 80 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 30mA Τρέχουσες - Κορεσμός -