Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-823GS
160-823GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-823GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-823GS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-823GS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2489 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 160-823GS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 82µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 8.6MHz
Λεπτομερής περιγραφή 82µH Unshielded Inductor 95mA 14 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 14 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 95mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:160-90-308-00-001000
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 8POS
  • Σε απόθεμα:8134
  • Μέρος#:160-823FS
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Μέρος#:160-822GS
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 4POS
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 6POS
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .200 10POS
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 18POS
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 16POS
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 14POS
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 10POS