Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-822JS
160-822JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-822JS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-822JS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-822JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4984 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 7.9MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 160-822JS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 8.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 30MHz Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Inductor 230mA 2.4 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 2.4 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 230mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:160-823GS
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:2489
  • Μέρος#:160-822HS
  • Σε απόθεμα:3461
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 6POS
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 8POS