Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-822HS
160-822HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-822HS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-822HS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-822HS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3461 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 7.9MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 160-822HS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 30MHz
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Inductor 230mA 2.4 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 2.4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 230mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:160-90-310-00-001000
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 10POS
  • Σε απόθεμα:6838
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 6POS
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 8POS