Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-821KS
160-821KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-821KS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-821KS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-821KS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6127 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 25MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 160-821KS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 820nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 150MHz Λεπτομερής περιγραφή 820nH Unshielded Inductor 695mA 260 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 260 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 695mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:160-823HS
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:3447
  • Μέρος#:160-90-304-00-001000
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .300 4POS
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .200 10POS