Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-183J
1210R-183J
1210R-183J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-183J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-183J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-183J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62302 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 1210R-183J TR 500
1210R183J
DN42047JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 18µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 23MHz
Λεπτομερής περιγραφή 18µH Unshielded Inductor 237mA 3.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 3.3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 237mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210R-182G Image
  • Μέρος#:1210R-182G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM
  • Σε απόθεμα:56584
1210R-181K Image
  • Μέρος#:1210R-181K
  • Περιγραφή:FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM
1210R-220J Image
  • Μέρος#:1210R-220J
  • Περιγραφή:FIXED IND 22NH 779MA 200 MOHM
1210R-221K Image
  • Μέρος#:1210R-221K
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 805MA 320 MOHM