Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-182G
1210R-182G
1210R-182G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-182G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-182G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-182G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56584 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-182G TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 75MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH Unshielded Inductor 454mA 900 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 454mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210R-183K Image
  • Μέρος#:1210R-183K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:74469
1210R-181H Image
  • Μέρος#:1210R-181H
  • Περιγραφή:FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM
  • Σε απόθεμα:84335
1210R-182K Image
  • Μέρος#:1210R-182K
1210R-182J Image
  • Μέρος#:1210R-182J
1210R-181K Image
  • Μέρος#:1210R-181K
1210R-153K Image
  • Μέρος#:1210R-153K
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD