Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-183G
1210R-183G
1210R-183G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-183G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-183G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-183G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63719 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-183G TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 18µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 23MHz
Λεπτομερής περιγραφή 18µH Unshielded Inductor 237mA 3.3 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 3.3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 237mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210R-183F Image
  • Μέρος#:1210R-183F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:45347
1210R-221K Image
  • Μέρος#:1210R-221K
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 805MA 320 MOHM