Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-181G
1210R-181G
1210R-181G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-181G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-181G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-181G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48069 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-181G TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 180nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 400MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Inductor 860mA 280 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 280 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 860mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210R-152J Image
  • Μέρος#:1210R-152J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM
  • Σε απόθεμα:72313
1210R-182K Image
  • Μέρος#:1210R-182K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM
  • Σε απόθεμα:74381
1210R-182H Image
  • Μέρος#:1210R-182H
1210R-180K Image
  • Μέρος#:1210R-180K
  • Περιγραφή:FIXED IND 18NH 821MA 180 MOHM