Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-222F
1210R-222F
1210R-222F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-222F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-222F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-222F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56974 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-222F TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 70MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 431mA 1 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 431mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210R-221J Image
  • Μέρος#:1210R-221J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 805MA 320 MOHM
  • Σε απόθεμα:81631
1210R-223K Image
  • Μέρος#:1210R-223K
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:79301
1210R-223J Image
  • Μέρος#:1210R-223J
1210R-220K Image
  • Μέρος#:1210R-220K
  • Περιγραφή:FIXED IND 22NH 779MA 200 MOHM