P50-030S-EA
P50-030S-EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P50-030S-EA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P50-030S-EA
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή PAK50 CONN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P50-030S-EA Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 14141 pcs Φύλλο δεδομένων P50-yyyS-EA
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος σύρματος Ribbon Cable
Gauge Wire 28 AWG Σειρά Pak 50, P50
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 0-00-51111-74309-6
3M156262
P50-030S-EA-ND
P50030SEA
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 30
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Closed End, Strain Relief στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG Επικοινωνία Τύπος Center Strip Contact