P50-034P-R1-EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P50-034P-R1-EA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P50-034P-R1-EA
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 34POS STR .050" GLD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
210 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P50-034P-R1-EA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 34POS STR .050" GLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23068 pcs Φύλλο δεδομένων P50 Series
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά Pak 50, P50
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα 80000922486
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 34
Αριθμός αγωγοί 0.050" (1.27mm) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή P50-034P-R1-EA Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.421" (10.70mm) Χαρακτηριστικά Board Lock, Flange
Διευρυμένη περιγραφή 34 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Περιγραφή CONN PLUG 34POS STR .050" GLD