P50-030P-R1-EA
P50-030P-R1-EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P50-030P-R1-EA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P50-030P-R1-EA
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 30POS STR .050" GLD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
208 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P50-030P-R1-EA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 30POS STR .050" GLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24428 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά Pak 50, P50
Πίσσα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 0-00-51111-73851-1
P50030PR1EA
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 30 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.421" (10.70mm) Χαρακτηριστικά Board Lock, Flange
Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm)