P50-030P-R1-TG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P50-030P-R1-TG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P50-030P-R1-TG
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 30POS STR .050" GOL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος P50-030P-R1-TG Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 30POS STR .050" GOL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4891 pcs Φύλλο δεδομένων P50-zzzP-zzz-TG
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά Pak 50, P50
Πίσσα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 15000753903
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 30 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.530" (13.45mm)
Χαρακτηριστικά Board Lock Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold