SDH400PS12
SDH400PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SDH400PS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SDH400PS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 400W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 293 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SDH400PS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 293 pcs Φύλλο δεδομένων SDH400 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.00" L x 5.00" W x 1.25" H (177.8mm x 127.0mm x 31.7mm) Σειρά SDH400
Ισχύς (Watts) 400W Αλλα ονόματα 1470-2790
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 33.33A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 33.33A εγκρίσεις CB, TUV, UL
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
SDH400PS24 Image
  • Μέρος#:SDH400PS24
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 24V 400W
  • Σε απόθεμα:223
  • Μέρος#:SDH3812-4R7-R
  • Κατασκευαστές:Bussmann (Eaton)
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 940MA 264 MOHM
  • Σε απόθεμα:4454
  • Μέρος#:SDHD5KM
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:DIODE GEN PURP 5KV 1A
  • Σε απόθεμα:641
  • Μέρος#:SDHD5KS
  • Κατασκευαστές:Semtech Corporation
  • Περιγραφή:DIODE GEN PURP 5KV 2.5A
  • Σε απόθεμα:342
  • Μέρος#:SDH3812-680-R
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 310MA 2.4 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:4874
  • Μέρος#:SDHD5K
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:DIODE GEN PURP 5KV 600MA