Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SDH3812-820-R
SDH3812-820-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SDH3812-820-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SDH3812-820-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 82UH 260MA 3.3 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SDH3812-820-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 82UH 260MA 3.3 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5570 pcs Φύλλο δεδομένων SDH3812 SeriesSwitching Regulator Inductor Appl Guide
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SDH3812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 82µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 82µH Shielded Wirewound Inductor 260mA 3.3 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 3.3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 260mA Τρέχουσες - Κορεσμός 310mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SDH5KS
  • Κατασκευαστές:Semtech Corporation
  • Περιγραφή:DIODE GEN PURP 5KV 2.5A MODULE