Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SDH3812-R47-R
SDH3812-R47-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SDH3812-R47-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SDH3812-R47-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 470NH 2.69A 32 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SDH3812-R47-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 470NH 2.69A 32 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4775 pcs Φύλλο δεδομένων SDH3812 SeriesSwitching Regulator Inductor Appl Guide
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SDH3812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 470nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 470nH Shielded Wirewound Inductor 2.69A 32 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 32 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.69A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.2A