JCP4012S12
JCP4012S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCP4012S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCP4012S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 40W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCP4012S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1020 pcs Φύλλο δεδομένων JCP Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm) Σειρά JCP
Ισχύς (Watts) 40W Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.33A