JCP4012D15
JCP4012D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCP4012D15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCP4012D15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 42W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 1091 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCP4012D15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 42W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1091 pcs Φύλλο δεδομένων JCP Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm) Σειρά JCP
Ισχύς (Watts) 42W Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.4A, 1.4A 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.4A, 1.4A