JCP4024S3V3
JCP4024S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCP4024S3V3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCP4024S3V3
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 932 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCP4024S3V3 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 33W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 932 pcs Φύλλο δεδομένων JCP Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm) Σειρά JCP
Ισχύς (Watts) 33W Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A