JCB0305S15
JCB0305S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCB0305S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCB0305S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 3W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCB0305S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8197 pcs Φύλλο δεδομένων JCB Series, 3 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 9V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Σειρά JCB
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 14 Leads Αλλα ονόματα 1470-1800-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 74%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 4.5V - 9V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 200mA