JCB0305D24
JCB0305D24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCB0305D24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCB0305D24
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-24V 3W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 6622 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCB0305D24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-24V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6622 pcs Φύλλο δεδομένων JCB Series, 3 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -24V
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 9V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Σειρά JCB
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 14 Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 70%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 63mA, 63mA 4.5V - 9V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 63mA, 63mA