JCB0305D12
JCB0305D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCB0305D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCB0305D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 7630 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCB0305D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7630 pcs Φύλλο δεδομένων JCB Series, 3 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 9V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Σειρά JCB
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 14 Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP, UVLO
Αποδοτικότητα 72% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 4.5V - 9V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 125mA, 125mA εφαρμογές ITE (Commercial)