IHA0109S3V3
IHA0109S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IHA0109S3V3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IHA0109S3V3
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Product parameter
Αριθμός μέρος IHA0109S3V3 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15183 pcs Φύλλο δεδομένων IHA01 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 8.1V Τάση - Εισόδου (Max) 9.9V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm)
Σειρά IHA01 Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 1470-3784 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 70% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 8.1V - 9.9V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 303mA εφαρμογές ITE (Commercial)