IHA0109D1509
IHA0109D1509
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IHA0109D1509 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IHA0109D1509
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IHA0109D1509 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V -9V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15252 pcs Φύλλο δεδομένων IHA01 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -9V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 8.1V Τάση - Εισόδου (Max) 9.9V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm)
Σειρά IHA01 Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 1470-3794 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 76% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 33mA, 55mA 8.1V - 9.9V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 33mA, 55mA εφαρμογές ITE (Commercial)