IHA0109S12
IHA0109S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IHA0109S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IHA0109S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 1W
Product parameter
Αριθμός μέρος IHA0109S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14116 pcs Φύλλο δεδομένων IHA01 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 8.1V Τάση - Εισόδου (Max) 9.9V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm)
Σειρά IHA01 Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 1470-3787 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 73% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 83mA 8.1V - 9.9V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 83mA εφαρμογές ITE (Commercial)