Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > EME05US48-P
EME05US48-P
EME05US48-P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EME05US48-P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EME05US48-P
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EME05US48-P Κατασκευαστής XP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 5712 pcs Φύλλο δεδομένων EME05 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.03 lb (13.61g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.40" L x 0.93" W x 0.51" H (35.6mm x 23.7mm x 13.0mm) Σειρά EME05
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks κανονισμός φορτίο ±1%
κανονισμός γραμμή ±0.5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, SCP Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 104mA 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 104mA