Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > EME05US36
EME05US36
EME05US36
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EME05US36 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EME05US36
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EME05US36 Κατασκευαστής XP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 5766 pcs Φύλλο δεδομένων EME05 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.053 lb (24.04g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.50" L x 1.00" W x 0.60" H (38.1mm x 25.4mm x 15.2mm) Σειρά EME05
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP Module
Αλλα ονόματα 1470-3128
EME05US36-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
κανονισμός φορτίο ±1% κανονισμός γραμμή ±0.5%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, SCP
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 138mA 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 138mA εγκρίσεις CE, cURus, TUV
εφαρμογές Medical
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:P38-12SQ
  • Κατασκευαστές:Daburn
  • Περιγραφή:AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT