Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > RAC03-15SGA
RAC03-15SGA
RAC03-15SGA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RAC03-15SGA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RAC03-15SGA
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή CONV AC/DC 3W 85-305VIN 15VOUT T
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs20 pcs40 pcs
60 pcs100 pcs260 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RAC03-15SGA Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή CONV AC/DC 3W 85-305VIN 15VOUT T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13421 pcs Φύλλο δεδομένων RAC03-GA Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.044 lb (19.96g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 305 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm) Σειρά RAC03-GA
Ισχύς (Watts) 3W Αλλα ονόματα 20001065
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks κανονισμός φορτίο ±0.5%
κανονισμός γραμμή ±0.5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αποδοτικότητα 78% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 200mA 85 ~ 305 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 200mA εγκρίσεις CE, cURus