ECS45US15
ECS45US15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECS45US15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECS45US15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 45W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECS45US15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 45W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.00" L x 2.00" W x 1.05" H (76.2mm x 50.8mm x 26.7mm) Σειρά ECS
Ισχύς (Watts) 45W Αλλα ονόματα 1470-1288
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 90% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 3A 80 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A εγκρίσεις CB
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:ECS60BC
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:RELAY CUR SENSE 230VAC 0.5-5A
  • Σε απόθεμα:887
  • Μέρος#:ECS41A
  • Περιγραφή:RELAY CUR SENSE 120VAC 2-20A
  • Σε απόθεμα:692
  • Μέρος#:ECS4HBC
  • Περιγραφή:RELAY CUR SENSE 120VAC 5-50A