ECS45US12
ECS45US12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECS45US12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECS45US12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 45W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECS45US12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 45W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.00" L x 2.00" W x 1.05" H (76.2mm x 50.8mm x 26.7mm) Σειρά ECS
Ισχύς (Watts) 45W Αλλα ονόματα 1470-1287
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 90% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3.75A 80 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.75A εγκρίσεις CB