ECS60US24
ECS60US24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECS60US24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECS60US24
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 60W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECS60US24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.00" L x 2.00" W x 1.05" H (76.2mm x 50.8mm x 26.7mm) Σειρά ECS
Ισχύς (Watts) 60W Αλλα ονόματα 1470-1294
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 90% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 80 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A εγκρίσεις CB