Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > ECL25US12-P
ECL25US12-P
ECL25US12-P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECL25US12-P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECL25US12-P
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 25W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECL25US12-P Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 25W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2628 pcs Φύλλο δεδομένων ECL Series, 5-30W
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.145 lb (65.77g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.96" L x 1.36" W x 1.05" H (75.2mm x 34.6mm x 26.7mm) Σειρά ECL
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks κανονισμός φορτίο ±1%
κανονισμός γραμμή ±0.5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, SCP Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A