ECL25US15-S
ECL25US15-S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECL25US15-S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECL25US15-S
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 25W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECL25US15-S Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 25W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1951 pcs Φύλλο δεδομένων ECL Series, 5-30W
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm) Σειρά ECL
Ισχύς (Watts) 25W Αλλα ονόματα 1470-1194
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1.67A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.67A εγκρίσεις -